MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac EREBU DREAM
wysokość
255 mm
Typ: materac kieszeniowy, dwustronny
Twardość: średnia
Skala twardości: 6
Wysokość: ok. 25,5 cm

ZALETY:
- materac rehabilitacyjny
- płyta kokosowa usztywnia całą konstrukcję
- pianka termoelastyczna modeluje się do kształtów ciała pod wpływem nacisku i temperatury - tkanina posiada Certyfikat OEKO-TEX Standart 100

Wnętrze tworzone jest przez sprężynę kieszeniowa oraz płytę kokosową. Płyta ta usztywnia strukturę materaca, czyniąc ją trwałą oraz odporną na zwiększone obciążenie. Sprężyny zamknięte są w pojedynczych kieszonkach punktowo podpierają ciało. W połączeniu z matą kokosową eliminuje efekt tzw. „falowania” powierzchni materaca podczas ruchów. Kokos to naturalny produkt, nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn, a występujące w jego włóknach specjalne sole mineralne ograniczają rozwój bakterii – zatem to surowiec bezpieczny dla alergików. Ponadto maty kokosowe zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, dzięki czemu gromadząca się wilgoć w materacu jest szybko odprowadzana na zewnątrz.

Doskonałym uzupełnieniem tych elementów jest gęsta pianka termoelastyczna. To innowacyjny model pianki pierwotnie opracowany dla NASA, której struktura miliona drobnych komórek reaguje na ciężar i temperaturę ciała. Powierzchnia tej pianki pod wpływem nacisku i ciepła przyjmuje postać zgodną z zarysem Twojego ciała, a po odciążeniu materiał powraca do wcześniejszego kształtu. Świetnie podpiera ciało, niezależnie od przybranej w czasie snu pozycji. Jest też odporna na bakterie, pleśń, roztocza i inne chorobotwórcze mikroorganizmy.

PRODUCENT: JANPOL
Materac EREBU DREAM-1

Materac EREBU DREAM-2

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560