MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac PURE DREAM
wysokość
240 mm
szerokość
- mm
głębokość
- mm

Typ materaca: Materac piankowy

Twardość materaca: Średnia


W materacu zastosowano aż 6 centymetrów, innowacyjnej pianki z dużą zawartością nieprzetworzonych naturalnych olejów sojowych, która gwarantuje idealne dopasowanie się do kształtów ciała.

Pianka Pure ECO jest surowcem ekologicznym, nie zawiera substancji toksycznych i jest wolna od GMO.

Kombinacja pianek wysokoelastycznych zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa

Pianka moletowana zapewnia punktowe podparcie kręgosłupa, a jej kształt dba o odpowiednie krążenie i delikatnie masuje ciało zróżnicowane strony twardości.

Najwyższej jakości pokrowiec bamboo

Zamek rozłączny ułatwiający zdjęcie i pranie pokrowca

Nowoczesny design pokrowca

Dzianina posiada Certyfikat OEKO-TEX® Standard 10


Podstawę materaca Pure Dream stanowi pianka wysokoelastyczna charakteryzująca się zwiększoną sprężystością i wytrzymałością. Zapewnia to stabilne podparcie ciała, trwałość konstrukcji a także jest doskonałą bazą dla otulających ją zewnętrznych warstw.

Pierwszą warstwę stanowi ekologiczna pianka Pure o nieporównywalnej elastyczności i gęstości. Pianka ta zawiera naturalne olejki sojowe, dzięki którym jej struktura jest praktycznie pozbawiona degradacji i nie wysycha. Sprawia to że jest nie tylko bardzo komfortową i delikatną dla Twojego ciała, ale również nieprawdopodobnie trwałą. Pure nie zawiera substancji toksycznych, a wszystkie szkodliwe środki chemiczne zastąpiono naturalnymi olejami. Wykazuje ona wysoki stopień oddychalności i przewiewności. Dzięki temu szybko oddaje nagromadzoną we wnętrzu wilgoć i zapewnia higieniczne warunki snu.

Drugą stronę materaca Pure Dream tworzy gęsta pianka o niestandardowym kształcie. Dzięki profilowaniu w kształcie stożków poprawia wentylację wnętrza wkładu, a także delikatnie masuje Twoje ciało. Dzięki punktowej elastyczności moletowanej pianki kręgosłup jest odpowiednio ułożony, a ciało dobrze ukrwione. Stronę tę poleca się zwłaszcza w okresie letnim, ze względu na zwiększoną twardość oraz swobodniejszy przepływ powietrza pomiędzy ciałem a materacem.

PRODUCENT: JANPOL
Materac PURE DREAM-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560