MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac LOTIS
wysokość
200 mm

Typ materaca: Materac piankowy

Twardość materaca: Miękki, Średni


Konstrukcja materaca zapewnia optymalny przepływ powietrza.

Jest to materac dwustronny

Nadaje się do stelaży regulowanych

Zawiera piankę VISCOOOL - rodzaj pianki termo elastycznej wzbogaconej naturalnymi substancjami, które wspomagają proces oddawania ciepła na zewnątrz. VISCOOOL ochładza ciało oraz reguluje jego temperaturę.

Zastosowanie pianki wysoko elastycznej

Posiada właściwości antyalergiczne

Wysoka zawartość naturalnych surowców.

Pianka poliuretanowa


Materac posiada aż 4 różne wartości twardości, dzięki niesymetrycznemu ułożeniu pianek.

Serce materaca stanowi sprężysta pianka o niestandardowym kształcie i ułożeniu , która umożliwia stabilne podparcie dla otulających ją elementów. Wykazuje przy tym wysoką i potwierdzoną badaniami odporność na rozwój bakterii, w tym także przy zawilgoceniach i w podwyższonej temperaturze. Pierwsza z zewnętrznych pianek jest to materiał elastyczny i zawierający naturalne olejki sojowe, którego powierzchnia nigdy nie wysycha i nie ulega degradacji. Pianka ta świetnie podpiera kręgosłup, na całej jego długości, dostosowując się przy tym do jego naturalnych krzywizn. Ponadto specjalnie opatentowana struktura pianki gwarantuje odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu.

Druga strona materaca tworzona jest przez nowatorską piankę Viscoool, która wspiera regulację temperatury ciała. Punktowo otula i podpiera ciało, zapamiętując przy tym jego kształt. Ponadto wyróżnia ją przyspieszony proces oddawania skumulowanego ciepła na zewnątrz. Zawiera mieszankę naturalnych surowców, dzięki którym pochłania ciepło i ochładza ciało, zapewniając głębszy, bardziej spokojny sen.

Materac Lotis jest modelem ekologicznym. Tworzony jest w technologii przyjaznej środowisku. Wszystkie materiały wykorzystane do jego produkcji są pozbawione szkodliwych związków chemicznych i zastąpione naturalnymi olejkami roślinnymi.

PRODUCENT: JANPOL
Materac LOTIS-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560