MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac XL
wysokość
310 mm
szerokość
1600/1800 mm
Typ materaca: Materac kieszeniowy Twardość materaca: Średnia
Pokrowiec w standardzie: Spinner

Materac dostępny w dwóch szerokościach 160 i 180 cm

Konstrukcja materaca zapewnia optymalny przepływ powietrza

Posiada 7 stref twardości

Zawiera sprężyny kieszeniowe

Zawiera piankę wysoko elastyczną

Materac XL ma na celu zapewnić komfort snu w każdej kategorii wagowej. Jest on połączeniem wielowarstwowej części właściwej oraz odpinanego toppera. Podwójny pokrowiec pozwala na łatwe odłączenie materaca posłaniowego od podstawy. Dzięki temu łatwo i szybko możesz zmienić twardość i wysokość swojego materaca.

Podstawę materaca XL stanowią sprężyny kieszeniowe o wzmocnionej konstrukcji drutu. Na każdym metrze kwadratowym materaca pracuje 260 małych sprężyn, które punktowo podpierają Twoje ciało, a ich ułożenie w oparciu o siedem stref twardości. Gwarantuje to lepsze dopasowanie do sylwetki i utrzymanie kręgosłupa w odpowiednim ułożeniu niezależnie od pozycji, w jakiej śpisz.

Doskonałym wykończeniem trwałej bazy jest pianka termoelastyczna. Pianka ta znajduje się pod niezależnym pokrowcem, dzięki czemu w razie potrzeby możesz ją łatwo ściągnąć. Na przykład latem, gdy nie potrzebujesz dodatkowego otulenia. Pianka pod wpływem ciepła Twojego ciała doskonale dostosowuje się do jego kształtów i pozwala na delikatne zatopienie się w jej wnętrzu. Odciąża mięśnie i sprzyja ich szybszej regeneracji. Posiada właściwości antyalergiczne, na jej powierzchni nie rozwijają na bakterie, pleśń, roztocza oraz inne chorobotwórcze mikroorganizmy.

PRODUCENT: JANPOL
Materac XL-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560