MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac FINI
wysokość
100 mm

Typ: lateksowy

Twardość: średni

Pokrowiec w standardzie: Puroactive

Konstrukcja materaca zapewnia optymalny przepływ powietrza

Materac dwustronny

Materac antyalergiczny

Dostępny w rozmiarach: 120 x 60, 140x70, 160x80 cm
Materac Fini przeznaczony jest do łóżeczek dziecięcych. Doskonale dopasowuje się on do kształtów ciała dziecka, gwarantując właściwe ułożenie kręgosłupa, co pomaga mu zdrowo wzrastać.

Wykorzystany do stworzenia materaca Lateks, charakteryzuje się niezwykłą elastycznością i gęstością, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do kształtów ciała dziecka, punktowo podpierając przy tym poszczególne jego części. Jest miękki i delikatny dla skóry dziecka, a przy tym jest mocno sprężysty, przez co nie blokuje jego ruchów. Stabilna konstrukcja zapewnia wysokie bezpieczeństwo przed zapadaniem się dziecka w materacu. Lateks posiada cechy antybakteryjne i przeciwgrzybicze, nie pochłania kurzu, a na jego powierzchni nie rozwijają się żadne szkodliwe mikroorganizmy. Dzięki odpowiedniej budowie wkładu, zapewniony jest najwyższy stopień wentylacji. Swobodny obieg powietrza zapewniają wyprofilowane kanaliki, co wiąże się z wysoką trwałość i higieniczność materaca.

Materacyk Fini posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkt przydatny w pielęgnowaniu niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym.

PRODUCENT: JANPOL
Materac FINI-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560