MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac LIO
wysokość
120 mm

Stopień twardości: średni

Typ: lateksowo - piankowy

Pokrowiec w standardzie: Puroactive

Konstrukcja materaca zapewnia optymalny przepływ powietrza

Materac dwustronny

Każda ze stron posiada inny stopień twardości

Lateks OCEAN BLUE o właściwościach termoregulacyjnych

Właściwości antyalergiczne

Dostępne rozmiary: 120x60, 140x70, 160x80 cm


Materac Lio doskonale dopasuje się do łóżeczka. Jest to wysoki i bardzo sprężysty materac dziecięcy. Jego konstrukcja sprawdza się zarówno w przypadku noworodków, jak również starszych dzieci, dzięki czemu jest on bardzo uniwersalny. Spisuje się świetnie jako wkład do pierwszego dziecięcego łóżka.

Podstaw materaca stanowi pianka o perforowanej powierzchni. Zapewnia ona stabilność konstrukcji, a także wspiera odpowiednie ułożenie ciała dziecka, niwelując efekt zapadania się. Pianka stanowi doskonałą bazę dla innowacyjnego lateksu Ocean Blue. Jest on sprężystym, elastycznym i niezwykle wytrzymałym materiałem, który odpowiednio podtrzymuje i stabilizuje ciało dziecka.

Jest on nowatorskim surowiec posiadający właściwości termoregulacyjne, które zostały potwierdzone badaniami. Wydzielane przez ciało dziecka ciepło pochłaniane jest, przez żelowe kapsułki zatopione w warstwie lateksu, redukując w ten sposób ilość wilgoci przedostającej się w głąb materaca. Właściwość ta doskonale się sprawdza szczególnie w sytuacji, kiedy Twoje dziecko gorączkuje. Dzięki przechowywaniu i uwalnianiu nadmiaru nagromadzonego ciepła, maleństwo nie przegrzewa się. Struktura materaca umożliwia swobodną cyrkulację powietrza pozwalając zachować wysoką trwałość i higieniczność wkładu. Ponadto Ocean Blue jest przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry dziecka. Jednocześnie jest trwały i silnie antyalergiczny. Jego powierzchnia nie utrzymuje kurzu i stanowi skuteczną barierę dla rozmnażania się szkodliwych mikroorganizmów.

Materacyk LIO posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkt przydatny w pielęgnowaniu niemowląt i dzieci w wieku poniemowlęcym.

Jego stabilność oraz elastyczność sprawia, że ciało dziecka odpowiednio się układa. Ruchy dziecka w trakcie przewracania nie są blokowane przez powierzchnię materaca. Ponadto zapewnia on wysokie bezpieczeństwo przed zapadaniem się w materacu.
PRODUCENT: JANPOL
Materac LIO-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560