MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner
NASZA OFERTA
Materace kieszeniowe
Materace piankowe
Materace lateksowe
Materace dziecięce
Oferta stelaży
Cała oferta materacy i stelaży
Materac TONI
wysokość
110 mm

Twardość materaca: średni, twardy

Typ: lateksowo - kokosowy

Pokrowiec w standardzie: Puroactive

Materac dwustronny

Każda ze stron posiada inną twardość

Konstrukcja materaca zapewnia optymalny przepływ powietrza

Zawiera płytę kokosową

Właściwości antyalergiczne

Dostępne wymiary: 120x60, 140x70, 160x80 cm


Materac Toni jest dedykowany do łóżeczek dziecięcych. Odpowiednie podparcie ciała niemowlaka zapewnia specjalne połączenie delikatnego lateksu z naturalną płytą kokosową. Ma to znaczenie przy kształtowaniu prawidłowej postawy oraz właściwym rozwoju dziecka.
Innowacyjny lateks Pulse, który składa się w ponad 50% z naturalnego mleczka kauczukowego, charakteryzuje się niezwykłą miękkością i elastycznością. Pulse zapewnia zoptymalizowaną kontrolę wilgotności oraz zbalansowany mikroklimat, dzięki doskonałym właściwościom wentylacyjnym struktury piankowej. Powierzchnia lateksu Pulse składa się z połączonych ze sobą mikroskopijnych komór powietrznych. Pozwalają one na niczym nieograniczony i swobodny przepływ powierza wewnątrz materiału. Zapewnia to utrzymanie właściwej temperatury snu dziecka oraz doskonałe odprowadzanie wilgoci z wnętrza materaca. Posiada on również właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Nie pochłania kurzu, a także jest odpowiedni dla wrażliwej skóry dziecka. Struktura Pulse jest jednorodna, co sprawia, że ten gładko podąża za kształtami ciała dziecka. Modeluje się do kształtów, a przy tym jest bardzo sprężysty, wracając do swojego pierwotnego kształtu, po odciążeniu.

Konstrukcja materaca Toni usztywniona jest dzięki naturalnej płycie kokosowej. Płyta taka nie wydzielający żadnych szkodliwych toksyn i zapewniający doskonały przepływ powietrza wewnątrz wkładu. Dzięki specjalnym solom mineralnym, które występują we włóknach kokosowych jest ograniczony rozwój bakterii. Dla zwiększenia komfortu, warstwa kokosu uzupełniona została miękką pianką, dzięki której wkład może dobrze amortyzować ruchy dziecka, a przy tym był przyjemny dla jego wrażliwej skóry.

Materac Toni posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, jako produkt przydatny w pielęgnowaniu niemowląt oraz dzieci w wieku poniemowlęcym. Nie blokuje on ruchów dziecka w trakcie przewracania, a jednocześnie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przed zapadaniem się dziecka w materacu.
PRODUCENT: JANPOL
Materac TONI-1

oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560