MATERACE - LOGO MEBEL LUX
o nas
oferta
galeria
promocja
kontakt
materace baner

Jężeli szukają Państwo dla siebie materaca, to nasz salon W Oświęcimiu jest doskonałym miejscem gdzie znajdą Państwo dokładnie to czego szukają. W naszej ofercie znajdują się materace wielu znanych firm, wśród nich znajdują sie takie firmy jak Janpol czy Optimum. Dzięki temu mamy bardzo szeroką ofertę, którą możemy doskonale dopasować do Państwa potrzeb.

Posiadamy również szeroką ekspozycję materacy dzięki czemu mogą się Państwo bezpośrednio zapoznać z materacami, które Państwa interesują. W naszym salonie znajduje się również strefa snu gdzie mogą Państwo wypróbować jeden z licznych materacy które się tam znajdują. Dodatkowo nasi pracownicy, którzy zostali gruntownie przeszkolenie w zakresie materacy, doradzą Państwu oraz pomogą w podjęciu decyzji, tak aby byli Państwo maksymalnie zadowoleni z zakupionego materaca.

Ponadto oferujemy w naszym salonie meblowym szeroki asortyment łóżek i innych mebli sypialnianych, stelaży, pokrowców na materace, materacy nawierzchniowych, oraz kołdry, poduszki, pościel i tym podobne.

o nas
oferta
galeria
promocja
nasze serwisy
kontakt
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13, 32-600 Oświęcim
Jedynie 25 km od miejscowości Tychy
Tel 1: 33 843 43 88, Tel 2: 733 440 560